God of War PC 1.0.2 güncellemesi yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.01.2022 - 12:40
God of War PC sürümü için 1.0.2 güncellemesi dün itibari ile yayınlandı. Peki bu güncelleme ile oyunda ne gibi değişiklikler oluyor?

Çıkış tarihi üzerinden henüz bir hafta geçmeyen God of War PC sürümünün rüzgarı esmeye devam ediyor. Sony'nin Steam platformuna çıkardığı en başarılı oyunu olma ünvanını çok kısa bir sürede yakalayan God of War PC sürümü için yeni bir güncelleme de yayınlandı. Peki 1.0.2 güncellemesi ile oyunda ne gibi değişiklikler yapılmış?

God of War PC 1.0.2 güncellemesi yayınlandı

God of War PC 1.0.2 güncellemesi yayınlandı

Genel açıklamaya baktığımızda Santa Monica ve Jetpack ekiplerinin daha çok hatalar üzerine odaklanan bir yama yayınladıklarını görüyoruz. Oyundaki ufak hataların yanı sıra ufak bellek sızıntısı gibi problemler üzerinde de düzeltmelere gidilmiş. Ayrıca Intel'in 12.nesil işlemcilerinde yaşanan önemli bir hatanın da çözüldüğünü görüyoruz. Yapılan değişiklikler şu şekilde

God of War PC 1.0.2 Sürüm Notları

Hata düzeltmeleri

  • Intel 12. Nesil işlemcilere sahip kullanıcıların tümleşik grafik kartlarını devre dışı bırakmadan oyunu başlatamaması sorunu düzeltildi
  • Küçük bir bellek sızıntısına neden olan bir kullanıcı arayüzü sorunu düzeltildi

Diğer Değişiklikler

  • Eksik bir "Kayıtlı Oyunlar" klasörü veya ilgili izin sorunu nedeniyle oyunu kaydetme başarısız olduğunda bir hata mesajı eklendi
  • Bir GPU yanıt vermeyi bıraktığında bir hata mesajı eklendi. Bu hata genellikle bir sürücü sorunu veya hız aşırtmadan kaynaklanan kararsızlıktan kaynaklanır.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 13:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2022 15:06
Oyundaki performans sorunu öyle küçük bir bellek sızıntısından ibaret değil ki. Optimizasyon olarak yıkık bir oyun olarak çıkan God of War'ın bir an önce eli yüzü düzgün hale getirilmesi gerekiyor, yoksa havası çabuk sönecek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War PC 1.0.2 güncellemesi yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×