God Of War PC versiyonu iddialarına Nvidia katılmıyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 15.09.2021 - 15:26
Nvidia bir kaç gün önce "sızdığı" iddia edilen God Of War PC uyarlaması ve Half Life 2 Remastered iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirtti.

God Of War PC uyarlamasının geliştirildiğine dair iddialar, Nvidia'ya göre gerçeği yansıtmıyor. Firma ayrıca, yine veri tabanında bulunduğu iddia edilen Half Life 2 remastereda dair "sızıntı"ya da şüpheyle yaklaşılması gerektiğini ifade etti. Geçtiğimiz günlerde God Of War Geforce Now veri tabanında tespit edilmiş, bu da Playstationın en güçlü markalarından birinin PC platformuna geleceğine dair beklentiye yol açmıştı. 

God Of War PC sızıntısı yanlış anlaşılmış olabilir

Nvidia'ya göre Geforce veri tabanında yer alan oyun isimleri,  "dahili izleme ve deneme" süreçleri için kullanılan takma adlar. Yazılımcı Ighor July, Nvidia veri tabanına ulaşmayı başarmış ve ardından bulduklarını diğer insanlar ile paylaşmıştı. July, bulduklarını yayınlamadan önce Nvidia'ya bu güvenlik açığını bildirdiğini ama geri dönüş almadığını ifade ediyor.

God Of War Pc

Nvidia, konuya dair yayınladığı açıklamada bu resmi olmayan oyun listesinin farkında olduklarını ve bu isimlerin yalnızca test amacıyla verildiğini ifade etti. Nvidia, bahsi geçen liste içerisinde spesifik bir oyunun adının geçmesinin, o oyunun duyurulmasının veya çıkışının  onaylanması gibi anlamlara gelmediğini belirtti.  Redditte paylaşılan bir gönderiye göre, bahsi geçen listede Resident Evil 4 Remake, Titanfall 3, Monster Hunter 6 gibi "oyunlar" bulunuyor.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 01:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 22:42
Yalancının sunucusu çöksün mü NVİDİA?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 10:44
God of War'ın PC'ye gelmesi şaşırtıcı olmaz ama Geforce Now'a geleceği gerçekçi değil. Zaten kendi sistemleri olan PlayStation Now var. Ayrıca o sızıntılarda New Super Mario Bros. (Nintendo DS oyunu) ve resmi olmayan Nintendo emülatörü Dolphin de var. O yüzden çok da inanmamak lazım.
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 22:28
PS Now çok daha farklı. Hala var mı bilmiyorum ama önceden GoW, Uncharted 4 gibi yapımlar gelmişti.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2021 19:45
sürprizi kaçırdı nvidia
şimdi döndürmeye çalışıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2021 16:26
hahahaha dunyanin en sacma savunmalari arasina girer.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2021 16:01
-Ne dedi ne dedi
-Abi Nvidia tükkana geldi, biz o oyunları takma ad olarak kullanıyoz, gerçeği yansıtmıyor dedi. hani "dahili izleme ve deneme" yapıyorlar ya, ona mahsuben
-Ona mahsuben!
-Evet abi
-Sende bunu yedin!
-Evet abi, çay söyliyim mi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
God Of War PC versiyonu iddialarına Nvidia katılmıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×