God of War tarihinde bugün olanlar

God of War tarihinde bugün olanlar

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 24.10.2012 - 14:57
Athena yardım etmekten vazgeçmiyor
Athena, Kratos'u bırakmamaya ararlıydı. En azından oyunda en çok onun sesi bize rehberlik etti. Ruhu, görüntüsü hatta kendisi. Bir şekilde Kratos'a yardım etmeye devam etti.

God of War tarihinde bugün olanlar
Kendisini Kratos'un başına gelecekleri bildiği için feda eden bir tanrıydı. Athena yardımını esirgememeye devam ederken, bugün aslında onun en önemli silahını Kartos'un kullandığı gündü.

God of War tarihinde bugün olanlar
"HOPE" isimli silahı Pandora'nın kutusunda saklayan Athena, Kratos'a yardım edebileceğini düşündüğü için güçlerini kullandı. Fakat Athena'nın beklemediği bir olay gerçekleşti. Kratos'un içerisindeki kötülük o kadar karanlık ve derindi ki, umudun kılıcı beklenmedik bir şekilde yardımı red etti.

God of War tarihinde bugün olanlar
Kratos geçmişindeki kötülüklerden kurtulabilmek için son gücünü de harcadı. Tanrılara olan kızgınlığını dile getiren Kratos, Athena'nın yardımını red etti. Kendisini feda ederek umudun kılıcını insanların kullanmasını istedi.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 01:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×