God of War Türkçe tüm hikayeyi özetliyoruz

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.01.2022 - 17:52
God of War'u ilk defa oynayacak PC oyuncuları için serinin eski oyunlarının hikayesini kısa bir şekilde özetlemeye çalıştık.

Yunan Mitolojisini hemen hemen tüm tanrıları indirerek arkasında bırakan Kratos, daha önce Playstation 4 için özel olarak çıkan yeni God of War oyununda Nordic Mitolojisi'ne doğru yelken açmıştı. God of War PC versiyonu ile birlikte zaten şahane gözüken oyun, daha iyi görsellere ve yeni teknik özelliklere de kavuşmuş oldu. Atreus ile birlikte büyük bir macaraya atıldığımız oyunda Kratos'u yaşlanmış ve baba figürüne bürünmüş olarak görmüştük. Peki bu yeni God of War oyunundan önce Kratos'un başından neler geçti? Bu videomuzda Playstation konsollarına çıkan seriyi daha önce deneyim etmeyen kullanıcılarımız için hikayenin geçmişini özetliyoruz.

Kratos'un hikayesi

Aslında yarı tanrı olan Kratos'un hikayesi oldukça çalkantılı bir şekilde karşımıza çıkıyor. İşte bu videomuzda Kratos'un hikayesine kronolojik olarak hızlı bir bakış atıyor ve Kratos'un başından geçenleri mümkün olduğunca kısa bir şekilde özetliyoruz. Ayrıca oyunun ön incelemesine de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3 tane ana oyunu dışında yan oyunlarıyla da hikayedeki eksik parçaları tamamladığımız God of War serisinin kronolojik sırası ise şu şekilde;

God of War: Ascension
God of War: Chains of Olympus
God of War
God of War: Ghost of Sparta
God of War II
God of War III

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.02.2022 01:31
KArdeş bana göre de Squid Game çok saçma. La casa del papel hiç ilgimi çekmiyor. Dedektiflik konulu yapımlar sıkıcı. Acun'un bir çok programı saçma. Ama gidip de diziyle ilgili haberlere saçma demiyorum. Her görüşü paylaşmasak olur yani. Saygı ve empati. Çok değil BİRAZ
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2022 19:37
Hikayesi dandikmiş
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2022 21:29
Her fikre saygı duysamda dandik kelimesi bu oyunun hikayesi için asla kabul edilemez. Sen anlamamıssindr
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2022 15:33
Anlatılmışı var:

BAŞTAN SONA GOD OF WAR EFSANESİ I TÜRKÇE TÜM HİKAYE (2005 - 2018)
https://www.youtube.com/watch?v=FGOS9-Q73Nk
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2022 14:16
hocam baldurs gate içinde benzer video bekliyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mikimon
Mikimon 14.01.2022 01:28
GoW 1 2 3 bende vardı aradakiler güzel tamamlayıcılar oldular elinize sağlık
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War Türkçe tüm hikayeyi özetliyoruz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×