God of War yapımcısından, Uncharted benzeri oyun

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.11.2010 - 09:56
PSP sahipleri için geliyor...
God of War: Ghost of Sparta ile piyasayı sallamaya hazırlanan Ready at Dawn firması, yakında yeni bir oyun duyuracak. Oyun hakkında ilk ipuçlarını veren stüdyo patronu Ru Weerasuriya, yeni yapımın Uncharted gibi bir aksiyon macera oyunu olacağını belirtti. Zira Weerasuriya, filmleri ve sürükleyici hikâyeli oyunları çok seviyormuş. Dolayısıyla yeni oyununda da bunların etkilerini fazlasıyla göreceğiz gibi.

God of War yapımcısından, Uncharted benzeri oyun
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War yapımcısından, Uncharted benzeri oyun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×