God of War'un daha önce görülmemiş animasyonları ortaya çıktı

God of War'un daha önce görülmemiş animasyonları ortaya çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 18.06.2018 - 13:29
Oyun nasıl yapıldı?

Yeni God of War oyunu ile seriyi başka bir boyuta taşıyan Santa Monica Studios geliştiricileri, yayınladığı yeni sunumda God of War'un nasıl yapıldığını gösterdi. Sunumda belgesel şeklinde nasıl aşamalardan geçtiklerini açıklayan geliştiriciler, oyunda var olmayan animasyonları ve kullanılmayan animasyon tekniklerini gösteren belgesel tadındaki sunum, oldukça beğenildi. Özellikle karakterlerinin mimiklerini ve duygularını ortaya koyduklarını sahnelerde animasyonların nasıl yapıldığını gösteren geliştiriciler, oyun üzerinde ne kadar emek harcadıklarını gösteriyorlar. Kratos ve Atreus'un bire bir konuştukları sahnelerde ortaya koyulan oyunculuk ise takdir edilesi olmuş.

Yeni God of War oyunu nasıl yapıldı?

www.twitch.tv'de Gnomon_School'den The Making of God of War with Santa Monica Studio'i izleyin

Oyunu realist bir şekle sokmak için ellerinden geleni yapan Santa Monica Studios geliştiricileri, yüz animasyonlarında korkunç derecede gerçekçi olan oyunun bu halini PlayStation 4'te göstermek ise büyük bir mühendislik başarısı olarak gösteriliyor. Hali hazırda 2013 yılına ait olan donanımda bu denli bir optimizasyonu ortaya koymak, uzun bir süre alabilir.

Şu anda PlayStation 4'e oynanabilecek en iyi olarak gösterilen God of War, Kratos'un Nors mitolojisindeki macerasını anlatıyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2020 11:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2018 16:45
çok zor iş be,şey gibi bu,saatlerce uğraşıp yemek yaparsın,10 dakikada bitirirsin onun gibi,hazzı büyük ama bittikten sonra arkada bıraktığı bir boşluk var
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2018 17:19
Aynen abi Barlog reisin gözyaşları her şeyi açıklıyor zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir