God of War'un geliştiricisi yeni Iron Man oyununu duyurdu

God of War'un geliştiricisi yeni Iron Man oyununu duyurdu

Furkan Güler
Furkan Güler 2.03.2018 - 10:24
Ortaya nasıl bir iş çıkacağını oldukça merak ediyoruz.

Twisted Metal ve God of War serisini geliştiren David Jaffe, yeni Iron Man oyununun PlayStation VR platformu için geliştirildiğini açıkladı. Eski God of War oyunlarında çalışan ve PlayStation 2'de harika işler ortaya koymuş olan David Jaffe ve ekibinin ortaya nasıl bir iş ile çıkacağını merak ediyoruz. Belirtilenlere göre  PlayStation VR'da oyunu oynarken sisteme bağlı olan mikrofondan J.A.R.V.I.S. ile konuşacağız. J.A.R.V.I.S. yapay zeka teknolojisini geliştiren Tony Stark, hikaye içerisinde sevilen sanal karakter ile oldukça sıkı bir iletişimde olacak. Zaman zaman Iron Man zırhı içerisine girip çeşitli görevlere çıkacağımız oyunun tam olarak nasıl bir hal alacağını merak ediyoruz.

PlayStation VR için Iron Man oyunu geliyor

Diğer bir yandan Marvel'ın küçük bir stüdyoya Iron Man lisansını vermesi bizleri biraz şaşırttı. Hali hazırda PlayStation VR platformunda bir Batman oyununa sahiptik. Batman'in özelliklerini kullanabildiğimiz oyunda, gece vakitlerine göreve çıkıp binaların üzerinde dolaşabiliyorduk. Kendi içerisinde özel ve küçük bir hikayesi de bulunan oyunda kendimizi gerçekten de Batman olarak hissedebiliyorduk.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 07:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2018 15:21
Bende sandim santa monica gelistiriyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2018 11:07
vr mr varsa işin içinde patatesdir hardcore oyuncuya uymaz BB
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×