God of War'un koleksiyon sürümü, Türkiye'de kara borsaya düştü

God of War'un koleksiyon sürümü, Türkiye'de kara borsaya düştü

Furkan Güler
Furkan Güler 26.04.2018 - 17:31
Oyunun koleksiyoncu sürümünü satın almak istiyorsanız, yüklü bir miktarı gözden çıkartmanız gerekiyor.

Geride bıraktığımız 20 Nisan tarihinde oyuncuların karşısına çıkan yeni God of War, aldığı inceleme puanları ve satışları sayesinde Sony ve Santa Monica'yı oldukça mutlu etti. Oyun için özel bir koleksiyoncu sürümü hazırlayan geliştirici ekip, bu sürümden çok az üretti. Bunu fırsar fiyat kara borsacılar ise sevilen yapımın koleksiyoncu sürümünü stokladı. Yeni God of War'un koleksiyoncu sürümünü satın almak isterseniz şu anda çeşitli e - ticaret sitelerinden 1200 TL civarında bir fiyata satın alabilirsiniz.

God of War'un koleksiyon sürümü, ülkemiz satıcılarının elinde maalesef kara borsaya düştü

God of War'un koleksiyon sürümü, Türkiye'de kara borsaya düştü

Neredeyse PlayStation 4'ün fiyatı ile denk olan fiyatın pahalı olduğu konusunda kendinizi yalnız hissetmeyin çünkü biz de öyle düşünüyoruz. Normalde yurt dışında 130 dolar gibi fiyatlara satılan bu sürümü yurt dışından satın almanızı öneriyoruz. Muhtemelen bu sürümü yurt dışından alırsanız, vergiler dahil daha ucuz bir fiyata satın alabileceksiniz.

Ülkemizde beklenen oyunlarda böylesine oyuncuları kendinden soğutan satıcıların uyguladığı bu politikanın önüne geçmek için yapabileceğimiz tek şey, ürünü satın almamak. 

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 07:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2018 20:28
koleksiyon sürüm falan almaya kalksan asgrari ücretin çoğunu vereceksin demekki,ulan böyle sistemmi olur,dünya reset atacaksa 3. dünya savaşı çıkabilir,bir b.k anlamıyorum bu işlerden artık
Selanikli
Selanikli 27.04.2018 14:41
Ülkemizi 30 yıldır yönetmeye çalıştığını sananlar sağ olsun bu zaman zarfı içinde ülkenin ekonomisini kalkındırıp Türk Lirasına değer katacakları yerde her geçen yıl Türk Lirasının değerini daha da kaybettirip logar kapağına bir adım daha yaklaştırdılar sonunda da lağımın karanlık pis kokulu sularına mahkum ettiler bu gün 1 dolar 4 tl 1 euro 5 tl hiç bir ülkenin para birimi bu kadar kötü olmamıştır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Selanikli
Selanikli 27.04.2018 14:30
Kesinlikle God of War koleksiyon sürümünü böyle çıkarcı aç gözlüler'den almayın gidin amazon'dan alın vergisi ve kargosu ile birlikte bile 200 dolar gibi bir fiyata mal oluyor onlardan alarak böylelerinin yaptığı yanlarına kâr kalmasın ürünleri ellerinde kalsın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2018 00:06
Aha hemşehrim. Güzide Mustafakemalpaşalı arkadaşım. Yiğidim seni tanımak isterim. Adam ciddi ciddi bizim mahallede oturuyor bir ulaşayım ya.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2018 23:33
la zati oyun 300tl kazıklıyor sony bunlar az bile yazmış bu fiyatları bu fiyatlar ile satın alanlar zati mal ın önde gidenleridir açık ve net.....
Kalan Karakter : 300 Gönder
rebitek
rebitek 26.04.2018 20:32
Tüm dünya da sistem böyle küresel oldukça modern haydutlar her yerden çıkıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×