God of War'un sevilen mekaniği az daha oyundan kaldırılıyormuş

God of War'un sevilen mekaniği az daha oyundan kaldırılıyormuş

Furkan Güler
Furkan Güler 9.05.2018 - 10:35
Eğer bu mekanik oyundan kaldırılsaydı, daha tek düze bir oynanış yapısı ile karşılaşabilirdik.

PlayStation 4 kütüphanesinin en iyi yeni nesil oyunu olan God of War, oyunculara güzel bir macera yaşatmayı başardı. Sony'nin destekleri ile oyunu geliştiren Santa Monica'dan Cory Barlog, bazı açıklamalarda bulundu. Aynı zamanda son God of War oyununun yönetmeni de olan Barlog, katıldığı bir podcast programında ilgi çekici bir itirafta bulundu. Barlog, oyunda Leviathan olarak adlandırılan baltamızın fırlatma ve geri çekme özelliğinin, az daha oyundan kaldırılacağını açıkladı. Oyunun geliştirilme aşamalarında son anda bu mekaniğin oyunda kalmasına karar veren Cory Barlog, bu kararından şu anda memnun olduğunu belirtiyor.

God of War'da balta fırlatma az daha oyundan kaldırılıyordu

Muhtemelen bu mekanik oyundan kaldırılsaydı, baltamızı hiç fırlatamayacaktık. Hal böyle olunca oyunun dövüş mekanikleri daha farklı bir şekilde karşımıza çıkacaktı. Barlog'un bu mekaniği iyi ki bu mekaniği oyundan kaldırmamış. Çünkü  baltayı fırlatıp geri elimize almak bazı durumlarda fazlasıyla tatmin edici olabiliyor.

Sona geldiğimizde eğer God of War'u bitirdiyseniz, bu mekaniği sevip sevmediğinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizce Barlog bu mekaniği oyundan kaldırmalı mıydı? Yoksa böyle iyi mi?

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 07:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2018 12:23
yav şu oyuna güncelleme verin fiyatı 500 tl olsun yeminle yıok olmasın oyun güncelleyin boss ekleyin multi ekleyin yapın bişiler nolurrrrrrrrrrrrrr
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2018 11:50
şu oyunu benim içim zirveye taşıyan o baltaydı,kaldırması büyük hata olurdu,şu ana kadar oynadığım oyunlar içinde en iyi skill shadow of wardaki ok/teleport skiliydi,en iyi silahta kesinlikle leviathan baltasıydı,oyunu hard da oynamama rağmen beni pek zorlayan boss olmadı tek eksiği bu diyebilirim
MK Okuru
MK Okuru 12.05.2018 01:41
ben oyunu bir haftadır aldım eskimesin diye ayakkabıları giyemeyen çocuk gibiyim oyunu amadım bile, hangi zorlukta oynayayım diye karar veremedim gow 3 ü en kolayda bitirdim hiç zevk alamadım demekki bana en uygun zorluk hard yani normalin( dengelinin)bir üstü ve bu arada bende baltaya bayıldım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2018 12:52
Tabiki kaldırılmasın oyundan ve yeni oyun içinde şimdiden bir yıl gün belirlensin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2018 12:24
Zevkine arada fırlatıyorum aha da kaç gün olmuş oyunu bitirdiğim halde :) O derece eğlenceli yaaaağaani.
Kalan Karakter : 300 Gönder
rebitek
rebitek 9.05.2018 11:34
Oyunu farklı kılan bir özellik olmuş, iyi ki kalmasına karar verilmiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×