Godzilla'nın dünyayı kurtarmasını bekler miydiniz?

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Godzilla'nın dünyayı kurtarmasını bekler miydiniz?
Atari firması, PS2 ve Xbox için piyasalara sürülecek olan yeni oyunu Godzilla: Save The World'ü duyurdu. 9 birbirinden farklı oyun moduna destek verecek olan oyun, görev bazlı single player modunun yanında, mini oyunlar da içerecek. Oyunda amacımız, Godzilla'yı kontrol ederek UFO'lara karşı mücadele etmek ve arkadaşlarımızı kurtarmak olacak, ayrıca Save The World'de San Francisco, Tokyo, Osaka, New York gibi şehirler yıkılabilir bir vaziyette karşımızda olacaklar. Godzilla: Save The Earth, sonbahar aylarında piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Godzilla'nın dünyayı kurtarmasını bekler miydiniz?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×