Golden Joystick 'en iyi soundtrack' adayları

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.10.2010 - 11:57
Oyun dünyasının en prestijli ödülleri
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve oyun dünyasının en prestijli oyun ödüllerinden biri olarak gösterilen Golden Joystick, bu yıl 29 Ekim'de Londra'da düzenlenecek. Bugün, 'en iyi soundtrack' kategorisinin adayları belli oldu. Listede, müziklerini Hans Zimmer'in hazırladığı Modern Warfare 2 de yer alıyor. Diğer güçlü adaylar olarak da Final Fantasy XIII ve Brutal Legend'ı gösterebiliriz.

Golden Joystick 'en iyi soundtrack' adayları
Adaylar:

* Assassin’s Creed 2
* Brutal Legend
* Call Of Duty: Modern Warfare 2
* Final Fantasy XIII
* GTA IV: Episodes From Liberty City
* Halo 3: ODST
* Heavy Rain
* Mass Effect 2
* Metro 2033
* Uncharted 2: Among Thieves

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Golden Joystick 'en iyi soundtrack' adayları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×