Goldeneye 007: Reloaded resmen doğrulandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 21.07.2011 - 15:34
Wii'den sonra şimdi PS3 ve X360...
Uzun süredir söylentileri etrafta gezinen oyun, nihayet resmiyet kazandı. Activision, Goldeneye 007: Reloaded'ın geliştirildiğini resmen onayladı. Yapım, PS3 ve X360 platformları için geliştiriyor. Bu oyun, geçtiğimiz yıl Wii platformuna çıkan GoldenEye oyununun elden geçirilmiş bir versiyonu. Yapımcıların belirttiğine göre oyun, Playstation 3'te Move teknolojisine de destek verecek. GoldenEye 007: Reloaded, önümüzdeki Sonbahar döneminde satışa sunulacak. Bir de video yayımlandı. İyi seyirler.Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Goldeneye 007: Reloaded resmen doğrulandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×