Gone Home'u 16-bit olarak baştan yaptılar

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 25.12.2013 - 21:35
Fulbright da memnun!
Bu senenin en eşsiz oyunlarından Gone Home, amatör bir oyuncu tarafından 16-bit olarak "demake" edildi. Oyunları daha düşük grafik tarzlarıyla yeniden yapmaya verilen ad olan demake'ler genelde yapımcıların onayı olmadan geliştiriliyorlar. Fakat Gone Home demake'ini geliştiren Seth Macy RPG Maker XP ile yaptığı oyunu ilk iş olarak Fulbright Company'ye yollamış. Kendileri de gayet liberal olan ekip, hiç düşünmeden basmış onayı. Oyunun gelişim süreci devam ediyor, aşağıdaki ekran görüntüsünden genel havanın nasıl olacağını görebilirsiniz. Oyunu bir de öyle deneyimlemek gerek, orası kesin!

Gone Home'u 16-bit olarak baştan yaptılar
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gone Home'u 16-bit olarak baştan yaptılar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×