Good Old Games kapandı

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 20.09.2010 - 12:54
Dijital oyun satışı yapan Good Old Games, kapılarını kapattı.

PC için dijital olarak oyun satışı yapan Good Old Games, kapandığını açıkladı.

CD Projekt tarafından sürdürülen servis, dün gece itibariyle sitelerinden kapandıklarına dair bir açıklama yaptı. Açıklamada GOG'un şu anki şekliyle devam edemeyeceği ve geçen iki senede kendilerine destek olan herkese teşekkür ettiklerini belirtti.

GOG'dan daha önce aldıkları oyunları indirmek isteyenler için yeni bir çözümün bu hafta sunulacağı da belirtilirken, CD Projekt'in ortaklarından Michal Kicinski'nin, GOG'un yerine yeni bir servis açıklayacağı söylentileri bulunuyor.

GOG, 2008'de kullanıcılara sunulmuş ve eski klasik oyunları kullanıcılara sunuluyordu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Good Old Games kapandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×