Google başkanı Eric Schmidt verdi veriştirdi

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 8.12.2011 - 18:00
Apple ve Facebook için çarpıcı açıklamalar
Google Başkanı Eric Schmidt, Paris'te düzenlenen Le Web fuarında yaptığı açıklamalar ile gündeme oturdu. Facebook ve Apple hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Schmidt, Android'in iOS'u geçtiğini söyleyip, Android'in cihaz sayısı olarak da, sunduğu fonksiyonlar açısından da ve fiyat açısından Apple iOS'dan daha başarılı bir platform olduğunu belirtti. Facebook'un güvenlik ve ebeveyn kontrolleri konusunda açıkları olduğunu iddia eden Eric Schmidt, Google+ ile önlerinde önemli fırsatlar bulunduğunu, bu fırsatlarla Facebook'a ciddi bir rakip olacaklarını söyledi.

Google başkanı Eric Schmidt verdi veriştirdi
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Google başkanı Eric Schmidt verdi veriştirdi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×