Google bazı hizmetlerde geri kaldı

Google bazı hizmetlerde geri kaldı

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Google bazı hizmetlerde geri kaldı
İnternetin en iyi arama motoru kabul edilen Google, bazı hizmetlerde ise rakiplerinin oldukça gerisinde seyrediyor. Kullanıcıların sunumuna soktuğu Gmail ile dikkat çeken Google, e-mail servis alanında Yahoo ve Hotmail'in oldukça arkasından takip ediyor. E-mail olarak Yahoo %42,4 gibi bir paya sahipken, Hotmail ise %22,9 ile hemen ikinci sırada bulunuyor. Google'ın ise bu alanda başarısı %2,54'te kalıyor. Haber alanında da Yahoo 6,3 gibi ciddi bir payla, birçok önemli medya kuruluşunu da geri bırakıyor. Google ise bu hizmette sadece 1,9'da sınırlı kalarak, beşinci sırada bulunuyor. Finans piyasasında da Yahoo %34,9'luk payı ile dikkat çekiyor. Arkasından ise Hotmail, %13,4 ile geliyor. Google ise 40. sırada, 0,29'luk yüzdeliği ile oldukça gerilerde yer alıyor. Birçok alanda rakipleri ile ciddi bir mücadele de olan Google, arama motoru olarak %47,4'lük payı ile Yahoo ve MSN karşısında büyük bir üstünlüğe sahip.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 15:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×