Google'ın oyun platformu için teaser video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.03.2019 - 13:20
Google duyurusu için geri sayım başladı

Dünyanın en büyük firmalarından biri olan Google'ın ev konsolu (oyun platformu) için geri sayım başladı. Firmanın önümüzdeki günlerde yapacağı duyuru için 37 saniye uzunluğunda bir teaser video yayınlandı. 

Google'ın oyun platformu için teaser video yayınlandı

Bildiğiniz gibi Google firmasının oyun pazarına tam anlamıyla giriş yapacağı uzun bir süredir konuşuluyor. Hatta son dönemde bu pazara yeni bir ev konsolu ile girebileceğine dair haberler de gelmeye başladı. Firmanın bu dedikodulara karşı yapacağı açıklamaya ise oldukça kısa bir süre kalmış durumda. Google'ın GDC 2019'da yapacağı sunum için özel bir video yayınlandı ve bu videonun odağına oyunların konumlandırıldığını görüyoruz.

Videoya baktığımızda farklı dünyaları (oyunları) temsil eden görüntülere yer verildiğini görüyoruz. Futbol stadyumu, kargo uçağı, arena, mağara dışında fantastik dünyalara ve daha füturistik alanlara da yer verilmiş. Bu videodan sonra ise Google'ın oyun tarafında atacağı somut adımları duyurmasına kesin gözüyle bakılıyor. Tabi ki bir ev konsolu olma ihtimali yüksek fakat firmanın bir Streaming platformu duyurabileceği de gelen dedikodular arasında yer alıyor. Tüm bu sis perdesi ise 19 Mart'ta yapılacak duyuru sonrası aralanacak.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2019 15:21
Öyle bir konsol olsunki en yüksek çözünürlükte 4k stream yapabilsin oyunları ucuza kiralayıp oynayabilelim internet üzerinden...Pc de konsolda oyun dönemi kapansın herşey stream üzerinde muhteşem full grafikli oyunlar ile çözüme kavuşsun.Çokmu şey istedim lan biri bana dur desin.
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2019 23:04
dolar 3 tl olursa sana bile orjinal oyun alırım merak etme
ama görünen oki doların 3 tl olması half life 3ün çıkması gibi bişey
o yüzden torrente devam...krizin geçmesini beklemeye devam.
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2019 18:32
Dolar 3 tl iken de orjinal almıyodunuz bırak bu işleri.
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2019 17:51
Ahahahahha, yahu hic gulecegim yoktu. Senin TR deki internetinle 4k stream seklinde oyun oynayabilecegini mi zannediyorsun? Ya TR de yasamiyorsun yada senin dunyadan haberin yok.
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2019 16:11
evet dur...pcde oyun bitsin dersen seninde nefes almanı bitirirler...sen para verip oyun alabiliyorsun diye herkesi öyle mi sanıyorsun? biz pcde takılacağız ve oyunları torrentleyeceğiz ..taki ekonomik şartlar makul hale geri dönene kadar...dolar 3tl olursa o zaman orjinal oyun alırız.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 13.03.2019 15:28
Teaser çok iyi ve başarılı bakalım neler yapacaklar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Google'ın oyun konsolu için teaser video yayınlandı!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×