Google'ın Yapamadığını Bing Yaptı

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 10.11.2011 - 17:30
10 Kasım'da Bing'den jest.
Microsfot'un arama motoru Bing, 10 Kasım’da 13 milyon kullanıcısını Anıtkabir görüntüsü ve ulu önder Mustafa Kemal Atatürk hakkında bilgiler ile karşılıyor. Bing İngiltere’nin ana sayfa editörü Alexander McNamara’nın geçen Ağustos ayında karar verdiği ve o günden beri içerik ve görsel seçimi için çalıştığı bu sayfa ile İngiltere’de milyonlarca kişi Atatürk ile tanışma fırsatı buluyor.

Bing, Atatürk'ü İngiltere'ye tanıttı.

Bing İngiltere sayfasında yer alan Anıtkabir görseli üzerinde gezindiğinizde çeşitli noktalarda Anıtkabir ve Mustafa Kemal Atatürk hakkında bilgilere yer veriliyor. Örneğin, Anıtkabir merdivenlerinin üzerine geldiğinizde açılan pencerede her yıl 10 milyon kişinin bu anıtı ziyaret ettiği yazıyor.

http://www.bing.co.uk adresinden ulaşabilen Bing’in İngiltere sayfası, ulu önder Atatürk’ün aramızdan ayrılışını 73. yılında anasayfasında Anıtkabir’e yer vererek anıyor.

Yorumlar 40
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2022 11:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Google'ın Yapamadığını Bing Yaptı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×