Görünüşe göre EA Games, A Way Out'tan kuruş para kazanmayacakmış

Görünüşe göre EA Games, A Way Out'tan kuruş para kazanmayacakmış

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 14.03.2018 - 09:53
İnanması güç...

Merakla beklenen co-op macera oyunu A Way Out'un bizlerle olmasına sayılı günler kala oyun hakkında yeni bir bilgi, geliştiricisi Josef Fares tarafından verildi. Thesixthaxis'e verdiği röportajda, oyunun yayıncısı olan EA hakkında konuşan Fares, herkesi şaşırttı. "Olay şu ki yaptığım anlaşma kapsamında EA benim uyunumdan bir dolar bile kazanamayacak. Kazanılan her dolar geliştiriciye gidecek. Para kazanmayacaklar ama beni destekliyorlar. Benim vizyonumu sorgulayamadılar çünkü buna izin vermedim. Satıl al arkadaşına ver kampanyamı bile sonuna kadar desteklediler" açıklamasını yapan Josef Fares, EA'ye teşekkür etti. Son zamanlarda oyuncuların gözünde pek de iyi bir görüntü sergilemeyen EA'yi desteği için tebrik etmek lazım.

EA Games, A Way Out'tan kuruş para kazanmayacakmış

İlk olarak EA Play'de duyurulan A Way Out, split screen co-op oynanan bir aksiyon macera oyunu. İki kişinin birlikte hapisten kaçmasını anlatan oyunun en büyük özelliği iki karakterin aynı ekranda iki farklı hikayesini anlatması ve bu hikayelerin kesişmesi. A Way Out, 23 Mart'ta PC, PlayStation 4, ve Xbox One'da çıkacak. A Way Out'un en dikkat çeken özelliği hem uygun fiyatı hem de arkadaşınız ile ücretsiz olarak oynayabilmek. Eğer siz veya arkadaşınız A Way Out'a sahipseniz, seçtiğiniz bir kişiye oyunu ücretsiz olarak verebiliyorsunuz. Tüm oyunu ücretsiz olarak oynayabilen arkadaşınız ile maceranıza başlayabiliyorsunuz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 15:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2018 14:33
Ea sports'dan daha çok üzüldüğünüzü tahmin ediyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2018 11:18
Evet bu olay kesin yaşanmıştır :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×