Gothic 2 ile ilgili bilgiler

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Gothic 2 ile ilgili bilgiler
JoWood firması hazırlamakta olduğu yeni oyunu olan Gothic 2 hakkında bilgiler verdi. Buna göre oyunda 50 tane farklı büyü olacak ve ayrıca büyüler 7 tane "circles of magic" e ayrılacaklar, bunu bir büyü level'ı olarak da nitelendirebiliriz ve bazı büyüleri yapabilmek için bu level'lara ulaşmamız gerekecek. Oyunun başında kutsal ok ve ufak iyileştirme büyüleri dışında başka büyülerimiz olmayacak fakat oyunda ilerledikçe ateştopu atan, cennetten yıldırım çağıran,düşmanları donduran ve iskelet, goblin gibi yaratıklar çağırabilen bir sürü yeni büyüye ulaşabileceğiz. Büyünün level'ına göre büyü gelişebilecek ve hatta ölülerden kurulu bir ordu bile kurabileceğiz. Büyülerin bazıları satın alınarak, bazıları da doğal olarak quest'leri bitirdikçe elde edilebilecek. Ayrıca oyunda paladin veya mage gibi karakterlerden birine sahip olursak, o zaman başka hayvanların şekillerine de girebileceğiz. Gothic 2, 2003'ün başlarında hazır olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 01:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gothic 2 ile ilgili bilgiler

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×