Gothic 4 yapımcısına transfer

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 6.09.2011 - 10:39
Exozet Games önemli oyuncusunu kaptırdı
Her zaman futbol dünyasında transfer haberleri duyacak değiliz. Oyun dünyasında da yapımcılar bir yerden bir yere geçiş yapıyor.  Exozet Games'te 8,5 sene çalışan, tarayıcı tabanlı ve mobil oyunlar yapan  Bartol Ruzic, Spellbound Entertainment'a geçti. Spellbound kimdi derseniz, Almanya tabanlı firma daha önce ArcaniA: Gothic 4, Helldorado ve Desperados serisine imza atmıştı.

Gothic 4 yapımcısına transfer
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gothic 4 yapımcısına transfer

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×