Get Even ekibinin yeni oyunu olan Chernobylite duyuruldu

Ersin Kılıç 5.02.2019 - 11:44
Get Even yapımcılarından yeni bir oyun geliyor

Farm 51, bir süredir üzerinde çalıştığı Chernobylite oyununun resmi duyurusunu yayınlanan kısa bir video ile gerçekleştirdi. Sci-Fi öğelerine sahip olan oyunun korku ve hayatta kalma dinamiklerini barındıracağı da açıklandı.

Get Even ekibinin yeni oyunu Chernobylite duyuruldu

Adından da anlaşılabileceği gibi Çarnobil faciasını temel olarak alan oyun, Ukrayna'da geçecek. Bu büyük nükleer felaket sonrasında farklı bir hikayeye odaklanacak olan yapımın, komplo teorileri ile dolu bir hikayeye sahip olacağı da gelen bilgiler arasında.

Daha önce Get Even isimli oyunu geliştiren Farm 51 tarafından yapılan oyun Unreal Engine 4 grafik motorunu kullanacak. Hatırlarsanız ekip Get Even isimli oyunda fotorealizm tekniğini kullanmıştı. yani ekip tıpkı get Even'da olduğu gibi gerçekte var olan mekanları 3D tarama yöntemi ile oyuna aktaracak ve çok daha gerçekçi grafikler ile karşımıza çıkacak. Zaten oyunun grafiklerine ve atmosferine baktığımızda gerçekten de farklı durduğunu görüyoruz. Henüz çıkış tarihi konusunda bilgi verilmeyen oyunun ilk videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2024 12:02
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2019 00:54
Bu adamlar oyun dünyasının devi olacaklar anlaşıldı. Değeri yeterince bilinmemiş Get Even 'ı oynayan ne demek istediğimi anlayacaktır.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2019 17:13
Epic Games'e bir oyun daha çıkıyor o zaman.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Grafikleri ve atmosferi ile dikkat çeken Chernobylite duyuruldu
İlginizi Çekebilir