Gran Turismo 5, 2010'dan önce gelmeyecek

Gran Turismo 5, 2010'dan önce gelmeyecek

Ertunga Gündüz
Ertunga Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Gran Turismo 5, 2010'dan önce gelmeyecek

Gran Turismo 5, 2010'dan önce gelmeyecek

Joystiq ekibiyle Gran Turismo'nun yaratıcısı Kazunori Yamauchi arasında yapılan söyleşide, hem kendisinin hem de PS3'ün amiral gemisi niteliğindeki "Gran Turismo 5" hakkında oldukça ilgi çekici bilgiler verilmiş. Polyphony Digital'in patronu; "Ekibin çoğunluğu "Gran Turismo 5 Prolouge" üstünde odaklanmış durumda, ancak "Gran Turismo 5'in" disk versiyonunun 2010'dan önce çıkabileceğini sanmıyorum," diyerek "ayrıca "Gran Turismo 5 Prolouge" için yeni araba ve özelliklerin de geleceğini, bununla ilgili olarak da yakın zamanda bir güncelleştirme planlarının olduğunu" belirten yapımcı, ancak yeni planları hakkında herhangi bir bilgi vermedi.

Bunun dışında E3 2004'de duyurduğu; ama uzun süre ertelenen ve PSP için yapılacak olan Gran Turismo 4 Mobile oyununu da unutmadığını söyleyen yapımcı, oyunun şu anda geliştirilmekte olduğunu; fakat GT5'den önce çıkarmayı düşünmediklerini ve muhtemelen tarih olarak da 2011'i bulacağını belirtti.

KAYNAK
Gran Turismo 5, 2010'dan önce gelmeyecek
joystiq.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 09:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×