Gran Turismo 5 bugün çıkıyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 24.11.2010 - 17:01
1 Aralık olan çıkış tarihi öne çekildi
Daha önce Türkiye'de 1 Aralık 2010 tarihinde satışa sunulacağı açıklanan PlayStation® konsolunun en fazla rağbet gören serilerinden biri olan Gran Turismo'nun beşinci oyununun satış tarihi ilginin yoğunluğu nedeniyle öne çekildi. Yaklaşık beş yıldır büyük bir heyecanla beklenen Gran Tourismo 5, Avrupa ile eş zamanlı olarak Türkiye'de de 24 Kasım 2010, Çarşamba (bugün) itibariyle satışa sunuluyor.

Gran Turismo 5 bugün çıkıyor
Klasik araba yarışı oyunlarının aksine, en gerçekçi sürüş deneyimi simülasyonu oyunu olma özelliğine sahip olan GT5, 1.000’den fazla araç ve sınırsız pist alternatifleri sunuyor. Çünkü, GT5’in yaratıcıları pek çok araba üreticisi ile anlaşıp, pistlerde görmeye alışık olduğumuz araçların birebirini oyun ekranına yansıttı.

Sony Eurasia tarafından 115 TL peşin, 129 TL taksitli fiyatla sunulacak olan oyunda 1.000'den fazla araç ve sınırsız pist alternatifi olacak. Oyunun, Türk yarışseverleri cezbedecek iki önemli özelliği daha bulunuyor. Birincisi, oyunun 3 boyutlu görüntüyü de destekleyecek olması. İkincisi ise oyunun Türkçe olarak oynanabilmesi.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5 bugün çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×