Gran Turismo 5 bugün çıkıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 24.11.2010 - 17:01
1 Aralık olan çıkış tarihi öne çekildi
Daha önce Türkiye'de 1 Aralık 2010 tarihinde satışa sunulacağı açıklanan PlayStation® konsolunun en fazla rağbet gören serilerinden biri olan Gran Turismo'nun beşinci oyununun satış tarihi ilginin yoğunluğu nedeniyle öne çekildi. Yaklaşık beş yıldır büyük bir heyecanla beklenen Gran Tourismo 5, Avrupa ile eş zamanlı olarak Türkiye'de de 24 Kasım 2010, Çarşamba (bugün) itibariyle satışa sunuluyor.

Gran Turismo 5 bugün çıkıyor
Klasik araba yarışı oyunlarının aksine, en gerçekçi sürüş deneyimi simülasyonu oyunu olma özelliğine sahip olan GT5, 1.000’den fazla araç ve sınırsız pist alternatifleri sunuyor. Çünkü, GT5’in yaratıcıları pek çok araba üreticisi ile anlaşıp, pistlerde görmeye alışık olduğumuz araçların birebirini oyun ekranına yansıttı.

Sony Eurasia tarafından 115 TL peşin, 129 TL taksitli fiyatla sunulacak olan oyunda 1.000'den fazla araç ve sınırsız pist alternatifi olacak. Oyunun, Türk yarışseverleri cezbedecek iki önemli özelliği daha bulunuyor. Birincisi, oyunun 3 boyutlu görüntüyü de destekleyecek olması. İkincisi ise oyunun Türkçe olarak oynanabilmesi.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2021 10:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5 bugün çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×