1/4

Gran Turismo 5 fanları ve Kazunori Yamauchi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.11.2010 - 11:16
Madrid'deki özel satış gününden özel fotoğraflar
Polyphony Digital Ceo'su ve Gran Turismo serisinin en önemli ismi Kazunori Yamauchi, Gran Turismo 5'in satışa sunulduğu ilk gün, Madrid'de oyunun hayranlarıyla bir araya geldi. Bol bol fotoğraf çektirip, imza dağıttı. Sadece PS3 platformu için hazırlanan yapım, konsolun en önemli özel oyunlarından bir tanesi.

Gran Turismo 5 fanları ve Kazunori Yamauchi
Yamauchi'nin GT5 üzerinde uzunca çalışmasının sebebi belli oldu. Oyun geliştirme işlerinden fazla para kazanamadığı için, kendisine grafiklerden bir Mercedes araba tasarlamış.

Gran Turismo 5 fanları ve Kazunori Yamauchi

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×