Gran Turismo 5 'sinirlendirecek'

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Gran Turismo 5 'sinirlendirecek'
Gran Turismo 5 'sinirlendirecek'


Oyuncuları sabrını test eden oyun Gran Turismo'nun yapımcısı Polyphony Digital'in patronu Kazunori Yamauchi'den yeni açıklamalar var. Yamauchi oyunun yapımı bittiğinde hem rahatlamış, hem de sinirlenmiş olacağını söyledi.

Yapılan bir röportajda yaptığı oyunlar konusunda hiç bir zaman tatmin olamadığını söyleyen Yamauchi, daha önce de GT5'in %90 oranında tamamlandığını söylemişti.

Gran Turismo 5'in ne zaman çıkacağı henüz kesin değil ancak oyunun bu sene içerisinde çıkacağı söyleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 06:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5 'sinirlendirecek'

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×