Gran Turismo 5 tekrar ertelendi

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 15.10.2010 - 11:06
İnanılacak gibi değil!

PlayStation resmi blog'unda yapılan açıklamaya göre Polyphony Digital'in geliştirdiği Gran Turismo 5, tekrar ertelendi.

Kaç defa ertelendiğini unuttuğumuz Gran Turismo 5, 2 Kasım'da oyuncularla buluşamayacak. Blog'da yapılan açıklamada, GT hayranlarından özür dilendiği ve Kazunori Yamauchi ve ekibinin en iyi yarış tecrübesini oyunculara sunmaya çalıştığı da anlatıldı.

Kazunori Yamauchi ise yaptığı açıklamada bazı karmaşık yapılarla ilgili sorunların çözüldüğü ve oyunun 2011'e kalma ihtimalinden korkan oyunculara oyunun o kadar geç çıkmayacağını garanti ettiğini söyledi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5 tekrar ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×