Gran Turismo 5, Türkçe olarak 1 Aralık'ta satışta

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 15.11.2010 - 11:15
Yarış tutkusu, GT5 ile gerçek oluyor
Çok uzun zamandır heyecanla beklenen ve PlayStation® konsolunun en fazla rağbet gören serilerinden biri olan Gran Turismo'nun beşinci oyunu 1 Aralık’ta piyasalarda olacak. Klasik araba yarışı oyunlarının aksine, en gerçekçi sürüş deneyimi simülasyonu oyunu olma özelliğine sahip olan GT5, 1.000’den fazla araç ve sınırsız pist alternatifleri sunuyor. Çünkü, GT5’in yaratıcıları pek çok araba üreticisi ile anlaşıp, pistlerde görmeye alışık olduğumuz araçların birebirini oyun ekranına yansıttı.

Gran Turismo 5, Türkçe olarak 1 Aralık'ta satışta
Hem Türkçe, hem 3D

Gran Turismo 5'in yarışseverleri mest edecek iki önemli özelliği daha bulunuyor. Birincisi, oyunun 3 boyutlu görüntüyü de destekleyecek olması. Ayrıca, oyunda, detaylı bir kariyer modu ve artistik fotoğraflar çekmenizi sağlayacak olan bir Photo modu da bulunacak. Oyunu online oynamak isteyenler için de sağlam sunucular ve pistlere göre en hızlı zamanların derlendiği skor tabloları da olacak. İkincisi ise, oyun Türkçe dil desteği de sunacak.

Bülten

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5, Türkçe olarak 1 Aralık'ta satışta

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×