Gran Turismo 5 ve erteleme konusu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Gran Turismo 5 ve erteleme konusu


Polyphony Digital tarafından uzun süredir geliştirilen ve sürekli ertelenen araba simülasyonu Gran Turismo 5 için fren vakti geldi. Sony geçtiğimiz akşam, Gran Turismo 5'in kasım ayında çıkacağını duyurmuştu. Buna rağmen ikna olmayanlar olabilir. Bu sebeple gelin bir de yapımcı Kazunori Yamauchi'yi dinleyelim. Yamauchi, GT5'in daha fazla ertelenmeyeceğini söyledi. Sanırız yola çıkış için tarih net; 2 Kasım.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5 ve erteleme konusu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×