Gran Turismo 5'e yeni yamalar

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 2.12.2010 - 14:32
Yepyeni özellikler geliyor
Geçtiğimiz hafta çıkışını yapan Gran Turismo 5 ile ilgili yama haberleri gelmeye devam ediyor. Polyphony patronu Kazunori Yamauchi oyuna hızlı bir şekilde yamalar çıkararak daha iyi hale getirmeyi istediğini söyledi.

Gran Turismo 5'e yeni yamalar
Bu ay ortalarında yayınlanacak yama ile Gran Turismo 5 için arabalara hasar alma desteği gelecek. Bununla birlikte ay sonunda ise başka bir yama daha yayınlanacak. Bu yılın son yamasında oyundaki kayıt dosyalarının yedeklerini alabileceğiz. Kazunori Yamauchi, güncellemelerin bundan sonra da devam edeceğini söyledi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 17:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5'e yeni yamalar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×