Gran Turismo 5'in resmi çıkış tarihi belli oldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.11.2010 - 12:15
GT5'te tam 1.031 otomobil olacak
Polyphony Digital tarafından dağıtımı üstlenilen yarış simülasyonu Gran Turismo 5'in yılan hikâyesine dönen "resmi çıkış tarihi" bilmecesi nihayet sonuçlandı. Sony'den gelen bilgiye göre oyun, 24 Kasım'da Kuzey Amerika ve Avrupa'da satışa sunulacak. Sadece PS3 için hazırlanan oyun, 3D teknolojisine de destek verecek ve bünyesinde tam 1.031 araba bulunduracak. Tam listeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gran Turismo 5'in resmi çıkış tarihi belli oldu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5'in resmi çıkış tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×