Gran Turismo 5'in resmi çıkış tarihi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 10.11.2010 - 10:15
Geliyor, geliyor, GT5 geliyor (...fren sesi) mu?
Polyphony Digital tarafından geliştirilen simülasyon oyunu Gran Turismo 5'in resmi çıkış tarihinin kısa süre içinde duyurulacağı bildirilmişti. IGN_UK'in Twitter hesabında yer alan bilgiye göre, oyunun çıkış tarihi belli oldu. Buna göre Gran Turismo 5, Avrupa'da 26 Kasım'da, Kuzey Amerika'da da 27 Kasım'da raflarda olacak. Sadece PS3 platformu için çıkacak olan yapım, 3D teknolojisine de destek verecek.

Ayrıca oyunu intro videosu da yayımlandı. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5'in resmi çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×