Gran Turismo 5'in tarihi çok yakında duyurulacak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.11.2010 - 15:42
Artık sabrımız kalmadı!
Polyphony Digital tarafından PS3 platformuna özel olarak geliştirilen yarış simülasyonu Gran Turismo 5'in çıkış tarihi belli değil. Sony'nin online satış sitesinde çıkış tarihi olarak 30 Kasım işaret edilse de, henüz resmi bir duyuru gelmedi, ama gelmek üzere. Yetkililer, Gran Turismo 5 hakkında, içinde resmi çıkış tarihinin de yer aldığı yeni detayların çok yakında duyurulacağını bildirdi. Biz de bu duyuruyu merakla bekliyoruz.

Gran Turismo 5'in tarihi çok yakında duyurulacak
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 5'in tarihi çok yakında duyurulacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×