Gran Turismo 6'nın ne olacağı henüz belirsiz

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.11.2010 - 20:04
Belki PS3, belki de PS4...
Polyphony Digital, Gran Turismo 5'i tamamladı ve nihayet resmi olarak piyasaya sürdü. Geçtiğimiz gün Madrid'teki özel açılış organizasyonuna katılan Polyphony Digital'in Ceo'su Kazunori Yamauchi, Gran Turismo 6 hakkında da kısaca yorum yaptı.

Gran Turismo 6'nın ne olacağı henüz belirsiz
Daha önceki bir açıklamasında Gran Turismo 6'nın gelişim sürecinin, GT5 kadar uzun sürmeyeceğini belirten Kazunori Yamauchi, "10 yıl öncesinde 3 yıl sonra nelerin olabileceğini tahmin edebiliyorduk. Günümüzde ise, durum çok farklı. Kimse 3 yıl sonra ne olacağını tam olarak bilemiyor", diyerek GT6 için henüz belirsizliğin hakim olduğunu dile getirdi. Yani GT6'nın PS3'te mi, yoksa PS4'te mi olacağı henüz belli değil.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo 6'nın ne olacağı henüz belirsiz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×