Gran Turismo için son tarih

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Gran Turismo için son tarih
Sony'nin resmi olarak yaptığı açıklama ile birlikte, Gran Turismo 4 için belirlenen kesin çıkış tarihi de belli oldu. Buna göre oyun, PS2'ler için Amerika'da 22 Şubat'tan itibaren piyasalardaki yerini alacak. Birkaç gün önce, Gran Turismo 4'ün Avrupa'da 3 Mart'ta piyasalarda olacağı belirtilmişti.
Yeni araç ve pistlerin dışında oyunun fizik motoru ilk kez farklı olarak geliştirilmiş. Geliştirilmiş bu motor sayesinde oyundaki bir pistte aldığınız zaman ile o pistte gerçek arabalarla yapılan testler arasında yaklaşık bir saniyelik fark oluşuyormuş. Bu da demek oluyorki oyunun gerçekçiliği daha da üst seviyeye çıkarılmış.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo için son tarih

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×