Gran Turismo tıraş bıçakları

Burçin Aygün
Burçin Aygün 2.12.2010 - 16:57
Günde iki kere tıraş olmak için sebepler
Schick adlı tıraş ürünleri satan firma bugün Gran Turismo 5 Limited Edition tıraş takımlarını duyurdu. Bu setler Xtreme 3 ve Tiatanium adlı serileri için çıkıyor olacak ve her paket özel olarak indirilebilir içerik sunan kodlar taşıyacak. Örneğin PlayStation 3 sahipleri konsolları için dinamik arka planlar indirebilecekler, PSP oyuncuları ise statik temalar. Gran Turismo 5 Racing Suit'lerinizi Play Station Home'da sergileyebileceksiniz. Ya da  PlayStation Movie Network'te Speed, 2 Fast 2 Furious, The Bourne Supremacy, ya da License to Drive gibi aksiyon dolu filmleri izleyebileceksiniz. Bununla da bitmeyen hediyelerin yanında bir de üretici firmanın web sitesinden girilen kodlar ile 3D HDTV, Astro A30 ses sistemi ya da GT5 Collector's Editions kazanabileceksiniz. Ancak bu ödüllere sahip olmak için maalesef Amerika'da yaşamanız gerekiyor.

Gran Turismo tıraş bıçakları
Günde iki kere tıraş olmaya değer mi, ne dersiniz?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 12:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gran Turismo tıraş bıçakları

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×