Granblue Fantasy Project Re: Link'e hayran kalacaksınız

Granblue Fantasy Project Re: Link'e hayran kalacaksınız

Furkan Güler
Furkan Güler 19.01.2018 - 15:44
Oyunun dövüş mekanikleri ve çizimleri muazzam

Granblue Fantasy Project Re: Link adını daha duymadıysanız artık duymanızın vakti geldi. Çünkü aksiyon RYO oyunlarını seviyorsanız bu oyuna hayran kalabilirsiniz. Bir süredir geliştirilme aşamasında olan Cygames ve Platinum Games'in ortak yapımı olan Granblue Fantasy Project Re: Link için yeni bir video paylaşıldı. Oyunun açık dünyasını, grafiklerini ve dövüş sistemini gösteren oyunda hafif bir Final Fantasy XV havası olduğunu kimse inkar edemez. İlk olarak bizlere Katalina isimli kadın karakteri gösteren oyunda daha sonrasında oyunun ana karakterlerinden olan Rackham, Percival ve Io'yu görüyoruz.

Granblue Fantasy Project Re: Link'in videosu hayranlık uyandırıcı

Yer yer takım bazlı dövüş dinamiklerini de oyuna dahil eden geliştiriciler, takımımız ile yaptığımız saldırıları da oyuna eklemiş. Normalde mobil platformlarda bulunan Granblue Fantasy oyununun evreninde geçen Granblue Fantasy Project Re: Link, mobil oyundan evrilen bir yapıma göre oldukça kaliteli duruyor.

Sadece PlayStation 4 platformu için çıkması planan oyun, ilk olarak Doğu bölgesi için çıkacak. Oyunun diğer platformlara gelip gelmeyeceği belli değil fakat Granblue Fantasy Project Re: Link ile 2018 yılı içerisinde karşılaşacağız.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 11:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2018 01:37
Mükemmel bir atmosferi var fakat savaş esnasında çıkan efektler haddinden aşırı fazla ve göz yoruyor. Oyunun epic havasını bozuyor. Sadece rakibimize vurduğumuz anda küçük parıltılar olsaydı inanılmaz güzel olurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2018 10:20
neden pc platformuna, steam'e getirmiyorlar. başta bu isyanım gözünüze ilkel görünebilir ama ticari açıdan bile steam'e oyun koymamak kadar ahmaklık yok. Anlıyorum kendi platformunuzda vergilerle boğuşmak zorunda değilsiniz ancak şu bi gerçek ki steam'e konulan oyun daha çok satıyor, satacak.
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2018 13:12
Steam'e gelen oyunun oyuncu kitlesi yaş ortalaması düşüyor , istenmeyen olaylar ortaya çıkıyor, örneğin black desert online, vpn yoluyla başka sunucularda oynayanlar Türkiye mena sunucusu açıldı diye umutlanıp geldi, pişman olup geri döndüler, demem o ki oyunda sohbet edecek 'insan' kalmıyor ...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2018 18:23
İşte böyle sadece ps4 e özel oyunlar görmek istiyoruz kendimizi özel hissetmek istiyoruz.
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2018 03:16
Exc oyun kaynıyor ps4 daha neyini özel hisedeceksen artık gözün doysun özel kendini özel hisseden şahış
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2018 23:06
Tek isteğim nier automata gibi pc gelmesi jrpg ve action jrpg oyunlarını çok seviyorum.Bu oyun müthiş görünüyor umarım Pc çıkartırlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
mezzin31
mezzin31 21.01.2018 15:11
iste boyle oyunlari PC ye cikarmiyolar malesef...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×