Grand Theft Auto 5'e Son 8 gün kala yeni detaylar geldi

Grand Theft Auto 5'e Son 8 gün kala yeni detaylar geldi

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 9.09.2013 - 13:52
Biraz dinlenmek de lazım
Grand Theft Auto 5'in çıkmasına çok az bir süre kaldı ve Rockstar Games tarafından yeni detaylar payşılmaya devam ediliyor. Yaptığımız görevler haricinde biraz da dinlenmemiz lazım. Bunu düşünen Rockstar bu konuyu da GTA 5'e aktarmış durumda. Detaylarını aşağıdan görebilirsiniz.

Security & Peace of Mind (Güvenlik & İç Huzur): Özel güvenlik firmalarının mal varlığınızı korurken aynı zamanda finansal çıkarları da bulunuyor. Los Santos Polis Teşkilatı (LSPD) ise suçlularla mümkün olduğunca ağır ve agresif bir şekilde mücadele ediyor.

Grand Theft Auto 5'e Son 8 gün kala yeni detaylar geldi
Fitness & Relaxation (Formda Kalma & Rahatlama): GTA V'in sunduğu doğa güzelliği ve büyük dünyası ile hayatın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Sağlıklı yaşam için yapmamız gerek aktivitelerden bazıları şunlar: Yüzmek, koşmak, bisiklete binmek.

Exciting Music & Entertainment (Heyecan Verici Müzikler & Eğlence): Her zaman olduğu gibi Rockstar tarafından özenle seçilen müzikler ile kendinizi Los Santos'ta müziğin ruhuna bırakmanız gerekecek.

Grand Theft Auto 5'e Son 8 gün kala yeni detaylar geldi
Yine aynı konu içerisinde yayımlanan, Lester karakterine ait duvar kağıdı ise yukarıdaki gibidir.
Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 14:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×