Grand Theft Auto 5'ten dünya çapında sorunlar

Grand Theft Auto 5'ten dünya çapında sorunlar

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 17.09.2013 - 11:40
O saat senin bu saat benim
Grand Theft Auto V nihayet çıkış gününe ulaştı ancak epey olaylı bir çıkış oldu. Ülkemizde zaten büyük bir problem olan bu çıkış tarihi Amerika'da bile sorunlarla karşılaştı. Bunlardan bir tanesi de PSN tarafında.

Büyük bir kıta olan Kuzey Amerika'da bir batı saat dilimi bir de doğu saat dilimi bulunuyor. Arasında 3 saatlik bir fark olan bu iki taraftan doğal olarak doğu hayata daha erken başlıyor. Nitekim konu GTA V olunca işler biraz ters gitti.

Grand Theft Auto 5'ten dünya çapında sorunlar
Gece yarısı satışı yapılan oyunun Kuzey Amerika PSN versiyonunda saatler doğu saati ile 12:30'u gösterirken hala kullanılamaz durumda gözüküyordu.

Gecikme her ne kadar yarım saat sürmüş olsa da bu, oyunun hayranlarının çıldırmasına yetti. Nitekim doğudakiler bu gecikmenin oyunu batı ile aynı anda (yani 3 saat sonra) çıkartma niyeti ile yapıldığını düşünmeye başlamışlardı.

Onlarda sorun çözüldü ve herkes mutluluğa kavuştu. Darısı başımıza.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 23:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×