Grand Theft Auto IV'ten müzik klibi

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 9.08.2011 - 14:11
Rick Astley'in efsane parçası GTA versiyonuyla
Youtube'ta bir kullanıcı GTA IV'ün Rick Rolled versiyonu videosunu paylaşıma açmış. Rick Rolled olarak kullanılan tabir ise bir şakanın sonucu. Merak uyandıran herhangi bir haber veya yazıyla ilgili videoya tıkladığınızla sizleri Rick Astley'in Never Gonna Give You Up isimli şarkısının videosu karşılıyor. Bu eylem internette daha da yayılınca Rick Rolled terimi ortaya çıkmış.

Yorumlar 39
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 21:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Grand Theft Auto IV'ten müzik klibi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×