Grand Theft Auto Online için yeni güncelleme duyuruldu

Grand Theft Auto Online için yeni güncelleme duyuruldu

Berat Darıcı
Berat Darıcı 21.11.2020 - 16:57
Grand Theft Auto Online için yeni büyük güncelleme olan The Cayo Perico Heist güncellemesi duyuruldu. Yeni güncellemenin çıkış tarihi bu haberimizde.

GTA 5'in çok oyunculu modu Grand Theft Auto Online için yeni büyük güncelleme duyurusu yapıldı. Güncelleme bir video ile ortaya çıktı.

Rockstar North tarafından geliştirilmişti Grand Theft Auto Five. Bir türlü yenisinin çıkmadığı, Rockstar Games'in her platformda ayrı ayrı para kazandığı, çok sevilen Grand Theft Auto Online içinse içerikler gelmeye devam ediyor. Yeni oyundan hâlâ resmi bir bilgi bulunmazken ana düşünce 2023 yılı içerisinde GTA 6'nın çıkış yapacağının yönünde.

Grand Theft Auto Online için yeni güncellemenin adı The Cayo Perico Heist olarak açıklandı

The Cayo Perico Heist isimli yeni güncelleme 15 Aralık 2020 tarihinde çıkacak. Egzotik içeriklerle dolu olan yeni güncelleme, oyuna bir ada getiriyor. Yoğun güvenlikle önlemleri alınmış bir alana girip sizlerden alabildiğiniz kadar parayı alıp kaçmanız isteniyor. Yine soygun yapıyoruz işte diyebilirsiniz. Fakat yeni içerik zorluk açısından tatmin edici ve yeterli farklılıklarla geliyor. Yeni silahlar ve yeni şarkılar ekleyecek olan güncelleme ek olarak güzel bir denizaltı getiriyor.

Grand Theft Auto Online için yeni güncelleme duyuruldu

Yeni mod tek olarak ya da 3 kişiyle beraber oynanacak. Tek başınıza oynarken yapay zeka ile yanınıza 2 kişinin verilip verilmeyeceği konusunda bir kesinlik yok. Fakat muhtemelen tek oynayacağız. "Tüm dünyadaki en güvenli özel adalardan biri" olarak tanımlanan Cayo Perico ile yeni eğlenceler sizi bekliyor.

Grand Theft Auto 5 şimdiye kadar 135 milyon kopyadan fazla sattı. Oyunun satışları son zamanlarda biraz düştü. Bunun etkilerinden biri de oyunun Epic Games Launcher üzerinde ücretsiz olarak 1 hafta boyunca dağıtılmış olması.

The Cayo Perico Heist ne zaman çıkacak?

The Cayo Perico Heist 15 Aralık 2020 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için ücretsiz olarak yayınlanacak. Yeni güncelleme ayrıca PS5, Xbox Series X ve Xbox Series S ile oynanabilecek. Rockstar Games Temmuz ayında bir sonraki güncellemenin şimdiye kadarki en büyük güncelleme olacağını açıklamıştı. Hâlâ yeni güncelleme hakkında çok az şey biliyoruz. Bakalım söylendiği gibi büyük olacak mı? Siz ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlar kısmında bizimle paylaşın. İçerik için paylaşılan tanıtım videosunu buraya tıklayarak ya da aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2020 20:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 16:56
devri bitmesi lazım artık,iyi sömürdüler,inşallah gta 6 hayal kırıklığı olmaz, 5 den çok ümitliydim ama olmadı,bakalım 6 nasıl olacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2020 22:10
Artık GTA 5 in emekliye ayrılma vakti geldi
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 13:58
Emekliye ayrılırsa gta 6 çıkar gta 6 da şuan bu oyunu oynayan arkadaşların sistemi kaldırmayabilir istemezler emekliye ayrılmasını
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2020 00:44
Oyun türünün tek örneği ve hala içerik güncellemesi alıyor. Ne emeklisi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×