Grand Theft Auto V'e zombiler geliyor!

Emin Çıtak
Emin Çıtak 25.12.2014 - 11:33
Ortaya çıkan bazı ipuçları Los Santos'u Racoon City'e çevirebilir, bizden söylemesi!
Grand Theft Auto V iki kez piyasaya çıktı ve ikisinde de tozu dumana katmasını bildi. Yeni nesil, eski nesil derken, sırada PC oyuncularını mutlu etmek var. Ocak ayında oyuncularla buluşması beklenen GTA V PC versiyonu sanırsak tek büyük haber değil. Çünkü oyunların değişmezi, hatta oyunların olmazsa olmazı zombiler, her an Los Santos'u ziyarete gelebilir.

YouTube kullanıcısı Chr0m3xMoDz (isme bak!), ortaya çıkarttığı bu bilgilerde "ZMB" ifadesine dikkat çekti. DLC olması beklenen kodların içerisinde ayrıca oyunculara iki seçenek sunulduğu görüldü: "Trevaor" ve "Dead". Hikaye tabanlı bir DLC içeriğinde Trevor'ın da bulunması gayet normal ama asıl dikkat çeken nokta "Dead" kelimesi oldu.

Grand Theft Auto V'e zombiler geliyor!
Ayrıca yine aynı kodların arasında SPZOMBIES diye yazılmış bir kod bulundu.Take Two CEO'su Strauss Zelnick de Teknoloji Konferansı sırasında verdiği röportajda oyuna zombi dahil olmak üzere her şeyin eklenebileceğini söylemişti.

Ne yalan söyleyeyim, Trevor ile zombi avlamak kesinlikle insanın ilgisini çekiyor.
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 00:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Grand Theft Auto V'e zombiler geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×