Banner Resmi

Gray Matter korsanın kurbanı oldu

Burçin Aygün
Burçin Aygün 29.11.2010 - 10:57
Piyasaya çıkmasına üç ay kala korsana yenik düştü

Uzun zamandır beklenen adventure oyunu Gray Matter da korsana kurban oldu. Gabriel Knight adlı efsanevi adventure serisi ve kitapları ile her iki alanda da kendini kanıtlayan Jane Jensen tarafından uzun yıllardır geliştiriliyordu. Yayıncı için uzun süre sıkıntı çeken oyun en sonunda kendine bir ev bulmuş, ardı arkası kesilmeyen ertelemelerin sonunda Şubat 2011 tarihinde gelecek diye ümit edilmişti. Ancak çoğu oyunun başına gelen Gray Matter'ın da başına geldi ve Digital Download seçeneği ile Almanya'da satışa çıkan oyun korsancıların ekmeğine yağ sürdü. Böylece oyun beklenenden üç ay önce internet alemine sızmış oldu.

Yolda kalan ve gizemli bir şatoya sığınan sihirbaz bir kızın, başına gelenlerin anlatıldığı Mistik Adventure oyunu Gray Matter, Şubat 2011 tarihinde hem PC hem de XBox 360 için piyasaya çıkacak.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 08:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gray Matter korsanın kurbanı oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×