Gray Matter korsanın kurbanı oldu

Burçin Aygün
Burçin Aygün 29.11.2010 - 10:57
Piyasaya çıkmasına üç ay kala korsana yenik düştü

Uzun zamandır beklenen adventure oyunu Gray Matter da korsana kurban oldu. Gabriel Knight adlı efsanevi adventure serisi ve kitapları ile her iki alanda da kendini kanıtlayan Jane Jensen tarafından uzun yıllardır geliştiriliyordu. Yayıncı için uzun süre sıkıntı çeken oyun en sonunda kendine bir ev bulmuş, ardı arkası kesilmeyen ertelemelerin sonunda Şubat 2011 tarihinde gelecek diye ümit edilmişti. Ancak çoğu oyunun başına gelen Gray Matter'ın da başına geldi ve Digital Download seçeneği ile Almanya'da satışa çıkan oyun korsancıların ekmeğine yağ sürdü. Böylece oyun beklenenden üç ay önce internet alemine sızmış oldu.

Yolda kalan ve gizemli bir şatoya sığınan sihirbaz bir kızın, başına gelenlerin anlatıldığı Mistik Adventure oyunu Gray Matter, Şubat 2011 tarihinde hem PC hem de XBox 360 için piyasaya çıkacak.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 09:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gray Matter korsanın kurbanı oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×