Gray Matter, Xbox Live için geliyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 16.12.2010 - 14:22
Büyük maceraya az kaldı
Gabriel Knight serisi ile tanınan yazar Jane Jensen'ın uzun zamandır beklenen oyunu Gray Matter, Almanya'da PC için çıktı. Ancak diğer ülkeler biraz daha beklemek zorunda. Bu arada Xbox sahipleri, Live üzerinden oyunun demosuna kavuşabilir ve yapım için bir ön bakış yapabilirler. Demo şimdilik Live üzerinde, İngiltere, Avusturya, Belçika, Hollanda, İrlanda, Portekiz, İsviçre, Almanya, İspanya ve Fransa için aktif durumda.


Gray Matter, Xbox Live için geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gray Matter, Xbox Live için geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×