Greenberg, yine Sony'ye laf attı!

Greenberg, yine Sony'ye laf attı!

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
Greenberg, yine Sony'ye laf attı!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         NPD verilerine göre, oyun endüstrisi kötü durumda gözükse de bir firma yine de yükselişine devam ediyor: O da Microsoft. Elbette her Microsoft başarısından sonra firmanın sivri dili Aaron Greenberg'den yaylım ateşi gelmesi de kaçınılmaz.

         "Konsol satışlarımız, ocak ayından haziran ayına kadar, geçen yılın aynı dönemine kıyasla % 20'lik bir artış gösterdi. Xbox Live'den ücretli indirmeler de % 73 arttı." açıklamasını yaptı. Tabi ki Sony'ye laf atmakta da gecikmedi: "Bence Sony, PS2 ve DVD oynatıcı efsanesinin, PS3 ve Blu-ray'de de aynı şekilde devam edeceğini farzederek büyük hata yaptı." açıklamasında bulundu. Bu açıklama Greenberg'in normal açıklamalarına göre oldukça hafif gelebilir, kim bilir belki de artık Sony ile uğraşmaktan daha eğlenceli zevkler edinmiştir.

KAYNAK
Greenberg, yine Sony'ye laf attı!
destructoid.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 06:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×