Grim Dawn'a ön-alfa videosu yayımlandı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 30.03.2011 - 11:05
Diablo'yu beklerken...
Sevilen co-op aksiyon RPG Titan Quest'in arkasındaki firma Iron Lore Entertainment'ın eski tasarımcısı ve sanat yönetmeni tarafından kurulan Crate Entertainment'ın üzerinde çalıştıkları benzer konseptli başka bir oyun olan Grim Dawn ile ilgili bir videosu yayımlandı.

Videoda, oyundaki asker sınıfı karakterin Devil's Crossing'in dışında bulunan Burrwitch Slums adlı bölgede düşmanın arasına dalarak düşmanlarını ve beraberinde çevredeki eşyaları parçaladığını görüyoruz. Çok heyecan verici olmasa da kısa zaman içnde hazır olursa (ki ön alfa videosu olduğuna göre iki üç ay verin deriz biz) Torchlight II ve Diablo III'e kadar oyalanacak bir şey çıkar en azından

İyi seyirler.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Grim Dawn'a ön-alfa videosu yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×