Ground Control 2 geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Ground Control 2 geliyor
Vivendi Universal Games ve Massive Entertainment firmaları yeni strateji oyunları olan Ground Control 2: Operation Exodus'u duyurdu. Ground Control'un bu yeni oyununda daha heyecanlı savaşlar ve daha da geliştirilmiş 3d bir motor olacağı belirtildi. Ayrıca oyunun özellikle multiplayer oynanışının sağlam olması için çok uğraşılıyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ground Control 2 geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×