Ground Control serisinden sonra

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Ground Control serisinden sonra
Ground Control serisi ile ismini duyuran ve haklı bir başarı elde eden Massive Entertainment, sonunda yeni projeleri ile geri dönmeye hazırlanıyor. World in Conflict ismindeki yapım, yeni nesil gerçek zamanlı strateji olarak nitelendiriliyor. Ground Control oyunlarının grafikleri zamanı için gerçekten iyiydi. World in Conflict'de daha gelişmiş grafikler ve detaylar oyunculara sunulacak. Önceki yapımlardan tecrübeli olan firmanın, yeni projesi umut vaad ediyor.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ground Control serisinden sonra

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×