GT Sport vs Forza 7: Grafik karşılaştırması yapıldı

GT Sport vs Forza 7: Grafik karşılaştırması yapıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.10.2017 - 13:23
Hangisi daha güzel duruyor?

Şu sıralar yarış oyunları arasında inanılmaz bir rekabet söz konusu. Genelde aynı döneme zor denk düşen oyunların birçoğu piyasadaki yerini almaya başladı. Forza 7, Project Cars 2 derken merakla beklenen Gran Turismo Sport da geçtiğimiz günlerde çıktı. Önümüzdeki dönem ise yeni Need for Speed oyunuyla karşılaşacağız.

Gran Turismo Sport vs Forza 7: Grafik karşılaştırması yapıldı

Tabi benzer türdeki oyunlar olunca grafik karşılaştırmaları da kaçınılmaz oluyor. Serinin daha önceki yapımlarında olduğu gibi Forza ve Gran Turismo oyunları bir kez daha karşı karşıya gelmiş. Cycu1 kanalı tarafından yapılan bu karşılaştırma videosuna baktığımızda her iki oyun için de benzer şartların sağlandığını görüyoruz. gerek pist gerekse de kullanılan araç aynı tutulmuş. hatta karşılaştırmanın daha net olması açısından oynanışın bile neredeyse aynı olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca karşılaştırma videosunda oyunların görüntüsü her zaman yan yana kullanıldığı için aradaki farklılıkları daha net anlamakta mümkün. Gran Turismo Sport ve Forza 7 arasında yapılan bu grafik karşılaştırma videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 16:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2017 09:20
GTS deki araç sanırsın boşlukta gidiyor. :)) ne bi sarsılma ne bi tepki yok virajlarda vs.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2017 20:20
GTS tabiki ne Forza si xboxcular yine başlamış sisirmeye daha dogru duzgun oyun yok konsolunuzda street Fighter 5 shenmue 3 king of Fighter 14 days gone Hell Blade arika fighting ex 4 yakuza 6 bunlar sony nin oyunları değil dikkatinizi çekerim xbox cu lar pc de de var bu oyunlar siz Halo ve Forza
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2017 18:30
Forza görsellik olarak önde görünüyor. Yalnız dikkat ettiniz mi bilmiyorum forza da ki araçta dış ayna yok. Gerçi sürüş keyfi hangisinde daha iyi her ikisini de oynayıp ona göre karar vermek lazım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2017 18:24
tabiki de forza
Kalan Karakter : 300 Gönder
ultrAslan
ultrAslan 21.10.2017 16:53
Forza bence çok daha iyi. Her sene çıkan bir seri eğer 4 senedir geliştirilen bir oyundan geri kalmıyorsa bu büyük bir başarıdır. Takdir etmek gerekiyor. Gran Turismo'nun o rezalet kamera açıları hangi akla hizmet düzeltilmiyor onu da anlamıyorum. Yıllardır aynı hala düzeltmediler. Yol mu hareket ediyor araba mı hareket ediyor belli değil. Açın Forza videolarını izleyin inanılmaz bir kamera açısı yapmış adamlar. Sana yoldaki en küçük kıvrımı bile hissettiriyor adamların kamera açıları. Ayrıca yaptığın hızı da hissediyorsun. Neyse asıl yorumlarımı incelemeye yazacağım...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×