GT yapımcısından Standard/Premium sorununa cevap!

GT yapımcısından Standard/Premium sorununa cevap!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 18.05.2013 - 12:48
En sonunda bir açıklama geldi
Gran Turismo 6'da Standard/Premium sorunsalı pek çoğunuz tarafından da yüksek seviyede merak edilen bir konuydu. Polyphony Digital'ın CEO'su ve haliyle Gran Turismo serisinin başındaki adam Kazunori Yamauchi konuya biraz açıklık getirdi. GT6'da standart arabalar olacak mı sorusuna "GT5'teki tüm Standart arabaları premium modellere çevirmeyeceğiz ve GT5'in tüm standart arabaları 'premiumlaştırılmayacak'" şeklinde cevap veren Yamauchi bugüne kadar standart ve premium arasındaki farkın fonksiyonel olduğunu, bazı standart modellerin parça ayarının yapılamadığını ve fotoğraf modunda kullanamadığını ama GT6'da bunların hepsinin olacağını belirtti. Yani her araba fotoğraf modunda kullanılabilinecek ve parçaları üzerinde ayarlama yapılabilinecek. İlerleyen günlerde bu konu hakkında daha da fazla detay ortaya çıkacaktır. Heyecanla bekliyoruz!

GT yapımcısından Standard/Premium sorununa cevap!

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 17:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×